Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informaceRozumím

Náš tým

Náš tým se skládá z žen, které pro značku AVON pracují s úsměvem na rtech již několik let. Pomůžeme Vám s objednáváním a naučíme Vás vše potřebné pro vlastní rozvoj nebo pro rozvoj vlastního týmu.

Avon tým
Avon tým
Avon tým
Avon tým
Avon tým
Avon tým
Avon tým
Avon tým
×

O společnosti AVON

Již více než 130 let je AVON nejen synonymem krásy, inovace a optimismu, ale především společností pro ženy. Stará se nejen o jejich krásu, ale i o zlepšení jejich životních podmínek, zdraví a společenského postavení. Své výrobky prodává prostřednictvím 6,5 milionu nezávislých reprezentantů ženám ve více než 100 zemích světa. Hlavní charitativní projekty AVONu jsou AVON proti rakovině prsu, AVON proti domácímu násilí a Hello Green Tomorrow.

Historie

Historie firmy Avon připomíná pohádkový příběh. Ke konci 19. století začal obchodní cestující s knihami David McConnell ke knihám přidávat malý voňavý dárek. Zanedlouho se jeho vůně stávaly žádanější více než samotná literatura, a proto v roce 1886 založil svou vlastní kosmeticku společnost "California Parfume Company". McConnell správně předpokládal, že pro přímý prodej je nejdůležitější osobní kontakt - žena nabízející zboží ženě. Prvním distributorem jeho společnosti byla paní P. F. E. Albee, která se tak stala první Avon Lady. Poprvé v historii získaly ženy příležitost nabýt finanční nezávislosti - 34 let před tím, než získaly hlasovací právo. V roce 1929 se na trhu objevila řada výrobků pojmenovaná podle rodiště jednoho z nejoblíbenějších autorů Davida McConnella, Williama Shakespeara: Stradford upon Avon. Název se stal tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc. Od ledna 1991 působí společnost Avon Cosmetics na českém a slovenském trhu.

AVON se vyvíjí s dobou

Vývoj nových produktů

Společnost AVON je špičkou v oblasti rozvoje nových technologií. Centrum výzkumu a vývoje se sídlem ve státě New York patří podle počtu novinek mezi vedoucí centra v kosmetickém průmyslu. Jeho zaměstnanci jsou experti v oblasti biochemie, mikrobiologie, toxikologie, dermatologie a klinického testování. Pro účely doložení bezpečnosti svých výrobků společnost AVON neprovádí testy na zvířatech. AVON byl jednou z prvních významných kosmetických společností, která již před více než 20 lety testování svých přípravků na zvířatech zastavila.

Avon proti rakovině prsu

Myšlenka podporovat projekty boje proti rakovině prsu vznikla v mateřské firmě AVON v USA v roce 1992, kde byl založen Fond pro zdraví žen. Úsilím tohoto fondu je kromě jiného podporovat i boj proti rakovině prsu. Avon Cosmetics v České Republice bojuje již léta proti rakovině prsu v rámci iniciativy AVON proti rakovině prsu. Do celosvětového projektu se firma zapojila v roce 1997 prodejem produktů s růžovou stužkou, které prodávají AVON Ladies a AVON Gentlemani bez nároku na provizi. První AVON Pochod proti rakovině prsu se uskutečnil v roce 2000. Od té doby se stal pravidelnou akcí, která láká slavné osobnosti i média, ale hlavně – díky němu zachraňujeme životy žen po celé České republice. Více hledejte na www.zdravaprsa.cz.

Avon proti domácímu násilí

V roce 2008 se společnost Avon rozhodla rozšířit své charitativní aktivity ve střední a východní Evropě. Otevírá společensky citlivé a mimořádně závažné téma domácího násilí páchaného na ženách. Pod heslem „Mluvme spolu o domácím násilí“ byla spuštěna kampaň, která poukazovala na nutnost hovořit nahlas o věcech, které nás trápí, a najít pro ně vhodná řešení. Naplnit cíle projektu pomáhá také česká ambasadorka projektu Daniela Peštová. Na celosvětovém poli potom za práva žen bojuje Reese Witherspoon.

Hello Green Tomorrow

Hello Green Tomorrow společnosti Avon je úplně první globální kampaň zaměřená na vysazování stromů, která využívá jedinečné schopnosti společnosti Avon vzdělávat, zaangažovat a zmobilizovat lidi po celém světě. Tohoto ojedinělého projektu se účastní více než šedesát pět zemí, a společnými silami můžeme pomoci zachránit Atlantský deštný prales v Jižní Americe, jeden z nejvýznamnějších a nejohroženějších ekosystémů na zemi.

KONTAKT
Dorota Musiol
+420 604 327 221
SLEVOVÁ STRUKTURA
  • Objednávky 0 Kč - 1 199 Kč - sleva 10 %
  • Objednávky 1 200 Kč - 3 099 Kč - sleva 15 %
  • Objednávky 3 100 Kč - 4 499 Kč - sleva 20 %
  • Objednávky 4 500 Kč - 10 499 Kč - sleva 25 %
  • Objednávky 10 500 Kč a více - sleva 30 %
AVON TÝM
©2018 AVON Centrum Frýdek-Místek Dorota Musiol. All Rights Reserved.Zpracování osobních údajůCZIN.eu